Oferta dla sponsorów

Dziewiąta edycja Smoleckiej (za)Dyszki odbędzie się 4 czerwca 2022 r. o godz. 18:00 w Smolcu. W ubiegłych latach na liście startowej mieliśmy ponad 500 biegaczy, a kilka tysięcy osób kibicowało na trasie i brało udział imprezach towarzyszących. Smolecka (za)Dyszka to marka jednocząca biegaczy, wolontariuszy, miłośników sportu, mieszkańców i gości.

Smolecka (za)Dyszka jest adresowana do wszystkich biegaczy, zarówno tych, którzy są profesjonalistami, ale także i do amatorów. Naszą tradycją są nagrody dla ostatnich osób na mecie. Staramy się skupić wokół biegu osoby, które kochają aktywność sportową.

Biegowi corocznie towarzyszy miasteczko, które w tym roku zostanie zlokalizowane na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu przy ulicy Kościelnej 2. Biegacze i goście będą mogli skorzystać z bogatej oferty stoisk z lokalnymi wyrobami i poznać lokalne firmy.

Dzięki sponsorom uczestnicy otrzymują atrakcyjne pakiety startowe, impreza jest przygotowywana na wysokim poziomie, a uczestnicy utrzymują z nami kontakt przez cały rok. Przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet sponsorski i mamy nadzieję na owocną współpracę.

Oferta dla sponsorów_2022

Kontakt:

Kamila Bartosik, kamilabartosik@gmail.com, tel. 661 922 749

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *