CO DALEJ Z ZADYSZKĄ?

😷😷😷 Dzisiaj już wiemy, że nie ma możliwości, żebyśmy spotkali się 6 czerwca 2020 roku o godzinie 17:00 na starcie VIII Smoleckiej (za)Dyszki. Co więcej w kolejnych etapach i planach rządu, nie ma miejsca na organizowanie zawodów sportowych powyżej 50 osób. Nie poddajemy się i nie składamy broni. Latem będziemy obserwować rozwój sytuacji i jeśli będzie szansa na zorganizowanie (za)Dyszki jesienią, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby przygotować zawody sportowe na poziomie.

Jesteśmy w kontakcie ze zmierzymyczas.pl, które w naszym imieniu zajmuje się obsługą rejestracji i pobieraniem płatności. Jeśli ktoś z Was, szanowni biegacze, chciałby uzyskać zwrot wpisowego, to oczywiście jest taka możliwość, przy czym każda wpłata zostanie obciążona 5% opłatami bankowymi. Zwykle ponosimy 2,5% przy rejestracji, ale teraz przelew musi do Was wrócić, więc stąd mamy 5%.

➡️ Osoby zainteresowane zwrotem wpisowego prosimy o kontakt mailowy:
📧kontakt@smoleckazadyszka.pl
➡️ Zawodnicy, którzy swoje wpisowe chcą pozostawić na lepsze czasy i możliwość organizacji zwodów, pozostaną na liście startowej.

Kasia Krym i Jacek Kownacki – dla Was mamy specjalne informacje. Ponieważ wylicytowaliście vouchery na numery 1 i 2 na VIII Smolecką (za)Dyszkę podczas WOŚP❤️, będą ważne podczas zawodów, kiedy będzie możliwość ich zorganizowania, a także podczas IX Smoleckiej (za)Dyszki. Chcielibyśmy zrekompensować Wam w ten sposób Waszą szczodrość na cele Orkiestry. Na pewno poprze nas w tym Agnieszka Bujoczek, która odpowiada za organizację WOŚP w świetlicy w Smolcu.

Na ten moment zachęcamy Was do aktywności w domu LIVE z trenerami:
 core stability z Karolina Obstój i Jacek Kamil Sobas– najczęściej na profilu Karoliny, a także na profilu Akademia Biegania w poniedziałki, piątki i w wybrane niedziele
 trening motoryczny z Trener Przemek Różański co czwartek na profilu Przemka i Dawida Ludwikowskiego
 różne treningi, w tym dla dzieci i młodzieży z Dawid Ludwikowski – szczegóły na profilu Factory Fitness Club
 trening motoryczny z Maja Kijas z Mae Keage Kyokushin Team Wrocław co piątek na Grupa Mae Keage – Night Runners

Kiedy będzie możliwość rekreacyjnego biegania powyżej 2 osób, zorganizujemy wybiegania i (za)Dyszki bez zadyszki. Oczywiście damy Wam znać.

Drodzy biegacze, wolontariusze, partnerzy, sponsorzy i przyjaciele – trzymajmy się razem i przeczekajmy ten zwariowany czas❗️❗️❗️

Z biegowymi pozdrowieniami,
Kamila i Tomasz

foto: Andrzej Szczot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *