VIII Smolecka (za)Dyszka w wersji online już 17 października 2020 r.

Jak większość wiosennych biegów czerwcowa VIII Smolecka (za)Dyszka musiała zostać odwołana z powodu pandemii. Niestety nadal nie ma możliwości przeprowadzenia zawodów w tradycyjnej wersji z powodu braku wymaganych zgód. Dlatego VIII Smolecka (za)Dyszka zostanie przeprowadzona w wersji online 17 października 2020 r.

Uczestnik sam wybiera miejsce startu i mety, a także przebieg trasy, z tym zastrzeżeniem, że jej długość wynosi 10 km.  Biegacze są zobowiązani rozpocząć bieg nie wcześniej, niż o godzinie 00:01 w dniu 17.10.2020 r.  i ukończyć bieg nie później, niż o godzinie 23:59 w dniu 18.10.2020 r.  Na zarejestrowanie biegu uczestnicy mają więc 48 godzin.

Standardowo bieg ma charakter otwarty i jego uczestnikiem może zostać każda osoba, która do dnia 17 października 2020 r. ukończyła 16 lat. Warunkami udziału w biegu są:

W celu udziału w VIII Smoleckiej (za)Dyszce ONLINE każdy uczestnik musi posiadać w pełni naładowany smartfon wyposażony w uruchomioną funkcjonalność ustalania jego lokalizacji (np. z wykorzystaniem systemu GPS) z aktualną wersją aplikacji Activy, której pobranie i zainstalowanie jest warunkiem uczestnictwa w VIII Smoleckiej (za)Dyszce ONLINE.

Uczestnik może w zastępstwie smartfona skorzystać z zapisu:

  • z aplikacji sportowej Strava po procesie połączenia konta z aplikacji Strava z aplikacją Activy;
  • z aplikacji Garmin Connect po procesie połączenia kont z aplikacji Garmin Connect z aplikacją Activy;
  • z aplikacji Polar Flow po procesie połączenia kont z aplikacji Polar Flow z aplikacją Activy.

Zgłoszenia do Biegu przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy (podany wyżej), drogą elektroniczną do 14 października 2020 r. Opłata startowa wynosi 35 zł a limit uczestników wynosi 300 osób.

Zawodnicy, którzy zapisali się na VIII Smolecką (za)Dyszkę 6 czerwca, w tradycyjnej wersji, otrzymali korespondencję mailową z możliwością rezygnacji z udziału w biegu w wersji online. Osoby, które nie zrezygnowały z możliwości zwrotu opłaty startowej, automatycznie znalazły się na liście startowej do biegu w wersji online.

Więcej informacji znajduje się pod poniższymi linkami:

– regulamin biegu: http://smoleckazadyszka.pl/wp-content/uploads/2020/09/012002_regulaminBiegu_2020_ONLINE-1.pdf

– link do info. o aplikacji mobilnej Activy: https://activy.app/pl/app

– link do pomocy technicznej Activy: https://help.activy.pl/pl/support/home

– FB Activy: https://www.facebook.com/activyapp/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *